604517-2026 - Wettbewerb
Polen – Landwirtschaftsmaschinen – Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego, ciągników rolniczych z osprzętem oraz koparko-ładowarki z osprzętem dla potrzeb jednostek RZGW w Warszawie w podziale na części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa agregatu prądotwórczego, ciągników rolniczych z osprzętem oraz koparko-ładowarki z osprzętem dla potrzeb jednostek RZGW w Warszawie w podziale na części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa agregatu prądotwórczego, ciągników rolniczych z osprzętem oraz koparko-ładowarki z osprzętem dla potrzeb jednostek RZGW w Warszawie w podziale na części. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia zawierają Opisy Przedmiotu Zamówienia: - dla części I – Załącznik nr 1.1; - dla części II i III – Załącznik nr 1.2; - dla części IV – Załącznik nr 1.3; oraz projektowane postanowienia umowy: - dla części I – Załącznik nr 6.1; - dla części II-IV – Załącznik nr 6.2.
Interne KennungW.ROZ.270.2.92.2026/ZZR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16800000 Teile für land- und forstwirtschaftliche Maschinen, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 43200000 Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile, 43261000 Löffelbagger, 43640000 Teile für Aushubmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCześć I – dostawa nowego, fabrycznie nieużywanego agregatu, prądotwórczego trójfazowego, przeznaczony do zasilania awaryjnego obiektów Zarządu Zlewni w Ciechanowie
Interne KennungW.ROZ.270.2.92.2026/ZZR - część I
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
LosLOT-0002
TitelCzęść II – dostawa fabrycznie nowego ciągnika wraz z fabrycznie nowym osprzętem dla Zarządu Zlewni w Ciechanowie
Interne KennungW.ROZ.270.2.92.2026/ZZR - część II
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16800000 Teile für land- und forstwirtschaftliche Maschinen
LosLOT-0003
TitelCzęść III – dostawa fabrycznie nowego ciągnika wraz z fabrycznie nowym osprzętem dla Zarządu Zlewni w Radomiu
Interne KennungW.ROZ.270.2.92.2026/ZZR - część III
LosLOT-0004
TitelCzęść IV – dostawa fabrycznie nowej koparki wraz z fabrycznie nowym osprzętem dla Zarządu Zlewni w Radomiu
Interne KennungW.ROZ.270.2.92.2026/ZZR - część IV
Haupteinstufung (cpv): 43200000 Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43261000 Löffelbagger, 43640000 Teile für Aushubmaschinen
604517-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: W.ROZ.270.2.92.2026/ZZR
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 16000000 Agricultural machinery
Additional classification (cpv): 16800000 Parts of agricultural and forestry machinery, 31122000 Generator units, 43200000 Earthmoving and excavating machinery, and associated parts, 43261000 Mechanical shovels, 43640000 Parts of excavating machinery
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 31122000 Generator units
Lot: LOT-0002
Main classification (cpv): 16700000 Tractors
Additional classification (cpv): 16800000 Parts of agricultural and forestry machinery
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Main classification (cpv): 43200000 Earthmoving and excavating machinery, and associated parts
Additional classification (cpv): 43261000 Mechanical shovels, 43640000 Parts of excavating machinery