604525-2025 - Ergebnis
Tschechien – Instandsetzung von Schienenfahrzeugen – Obnova a uzpůsobení k provozu pěti historických kolejových vozidel
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObnova a uzpůsobení k provozu pěti historických kolejových vozidel
BeschreibungPředmětem zakázky je obnova a uzpůsobení k provoz na úzkorozchodné trati žst. Třemešná ve Slezsku – žst. Osoblaha celkem pěti kolejových vozidel. • 4 ks vozidel původem ze švýcarské Waldenburgbahn, kde do roku 2016 sloužily v provozu výletních parních vlaků. Od roku 2019 se nacházejí v areálu vlečky KHKD v Kněževsi u Rakovníka (souřadnice 50.1422558N, 13.6422453E). Vozidla projdou celkovou obnovou a úpravami potřebnými pro provoz v soupravě výletního vlaku SZD na úzkorozchodné trati Třemešná ve Slezsku – Osoblaha. Nakládku vozidel v Kněževsi, transport vozidel z Kněževsi do místa opravy, konečnou přepravu na novou domovskou trať do železniční stanice Třemešná ve Slezsku a vykládku v žst. Třemešná ve Slezsku zajišťuje dodavatel na své náklady. - vůz B50 osobní - vůz B51 bar - vůz G212 zetka - vůz K310 plošiňák • 1 ks vozu BA-u 616, který je Saského původu, zachovala se skříň vozu, která byla v majetku TJ Jiskra v obci Jančí nedaleko Fulneku, kde sloužila jako sklad tělovýchovné jednoty. Vůz je od roku 2024 umístěn v areálu zemědělského družstva v obci Slezské Rudoltice. Vůz projde celkovou obnovou a úpravami potřebnými pro provoz v soupravě výletního vlaku SZD na úzkorozchodné trati Třemešná ve Slezsku – Osoblaha. Nakládku vozidla ve Slezských Rudolticích, transport vozidla ze Slezských Rudoltic do místa opravy, konečnou přepravu na novou domovskou trať do železniční stanice Třemešná ve Slezsku a vykládku v žst. Třemešná ve Slezsku zajišťuje dodavatel na své náklady. Jako podklad ke zpracování nabídkové ceny umožní zadavatel účastníkům prohlídku vozidel ve stávajícím stavu v rámci prohlídky místa plnění viz čl.12 této zadávací dokumentace. Dále zadavatel poskytuje uchazečům jako přílohu 4 zadávací dokumentace technickou dokumentaci k vozidlům. Tedy restaurátorský záměr pro vůz původem ze Saska, fotodokumentaci, dostupnou dochovanou původní výkresovou dokumentaci, výkresovou dokumentaci nového stavu a elektroschéma pro Vozidla Švýcarského původu.
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50224000 Instandsetzung von Schienenfahrzeugen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenV případě, kdy to bude odůvodněno objektivními skutečnostmi majícími svůj původ na straně Objednatele (kam pro účely tohoto ustanovení spadají i případná rozhodnutí či naopak nečinnost orgánů veřejné správy mající vliv na průběh díla), a dále v případech dle čl. 6. této smlouvy, zejména v případě zjištění neočekávaných poškození částí vozidel, která nebyla v technické dokumentaci (zadávací dokumentaci) popsána, je Objednatel oprávněn termín dokončení a předání hotového díla upravit adekvátně skutečnosti ovlivňující dobu plnění postupem v souladu s ust. § 222 zákona 134/2016Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění (dále jen „ZZVZ“).