2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prenova video-mešalne mize in kamernih verig v Studiu S-4
Beschreibung: Predmet javnega naročila je prenova video-mešalne mize in kamernih verig v Studiu S-4. V okviru predmeta javnega naročila naročnik nabavlja 1 x video-mešalno mizo in 4 x studijske kamere. Javno naročilo je razdeljeno na dva (2) sklopa, in sicer: • Sklop A: Video-mešalna miza • Sklop B: Studijske kamere in studijski stativi Tehnične zahteve, ki se nanašajo na video-mešalno mizo in studijske kamere so razvidne v nadaljevanju te Dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Interne Kennung: JN-B1127
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32351100 Videomontageeinrichtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Video-mešalna miza
Beschreibung: Ponudnik mora v svoji ponudbi za video-mešalno mizo izpolniti naslednje minimalne zahteve (HD pomeni 1,5G-SDI in 3G-SDI, UHD je 12G-SDI): • Število nedeljenih miks efektov v HD načinu video mešalne mize: zahtevana minimalna količina: 4 • Število nedeljenih miks efektov v UHD načinu video mešalne mize: zahtevana minimalna količina: 2 • 3G-SDI vhodi zahtevana minimalna količina: 64 (video mešalna miza v HD načinu) • 12G-SDI vhodi zahtevana minimalna količina: 32 (video mešalna miza v HD načinu) • 3G, 12G-SDI izhodi (vsi izhodi, ki so prisotni v video mešalni mizi: PGMs, MEs, PVs, CLEAN, ..AUX) zahtevana minimalna količina: 32 • Vsaki drugi vhod in izhod mora imeti funkcionalnost format konverterja – video mešalna miza v HD načinu mora imeti vsaj naslednje konverzije:1080i v 1080p in obratno • Vsaki drugi vhod in izhod mora imeti funkcionalnost format konverterja – video mešalna miza v UHD načinu mora imeti vsaj naslednje konverzije:1080i, 1080p v 2160p in obratno • Število kanalov 3D digitalnih video efektov zahtevana minimalna količina: 4 (video mešalna miza v HD načinu) • Število kanalov 3D digitalnih video efektov zahtevana minimalna količina: 2 (video mešalna miza v UHD načinu) • Nadzorni sistem z zaslonom na dotik s katerim nastavljamo parametre ponujane video mešalne mize zahtevana minimalna količina: 1 V ponudbo morajo biti vključeni vsi razpoložljivi redundantni napajalniki za vsako elektronsko enoto in napajalniki za vsako nadzorno ploščo. Ponudnik mora ponuditi vsaj en (1) rezervni kos za ponujano M/E enoto (plaketo). Ponudnik mora ob dobavi predložiti: • Navodila za uporabo (v elektronski obliki in dve tiskani kopiji) • Navodila za namestitev (elektronski obliki) • Vzdrževalni priročnik (elektronski obliki)
Interne Kennung: 550849
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32351100 Videomontageeinrichtung
Los: LOT-0002
Titel: Studijske kamere in studijski stativi
Beschreibung: Ponudnik mora v svoji ponudbi za studijske kamere ponuditi naslednje sestavne dele kamernih verig v pripadajočih količinah: • Glava kamere s 3x2/3'' CMOS senzorji - minimalna zahtevana količina: 4 • 7'' HD 16:9 OLED iskalo ali večje (LCD ni dovoljen) - minimalna zahtevana količina: 4 • Kamerna napajalno kontrolna enota - minimalna zahtevana količina: 4 • Daljinska kontrolna enota - minimalna zahtevana količina: 4 • Adapter za kamerno stojalo - minimalna zahtevana količina :4 • Dvoušne slušalke z XLR5 konektorjem - minimalna zahtevana količina : 4 • Enoušne slušalke z XLR5 konektorjem - minimalna zahtevana količina : 4 • Komplet za montažo na stojalo (19'') za krmilno enoto kamere - minimalna zahtevana količina: 2 • Vsi potrebni podatkovni kabli za medsebojno povezavo različnih delov verige kamere, razen hibridnega optičnega kabla za kamero – razdalja med CCU in daljinskim upravljalnikom je 25 - minimalna zahtevana količina: 4 • Enota za dinamično povezovanje RCP enot in kamernih verig - minimalna zahtevana količina: 1 Ponudnik mora ob dobavi predložiti: • Navodila za uporabo za vse artikle: 2x • Vzdrževalni priročnik za vse artikle: 2x
Interne Kennung: 550850
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32240000 Fernsehkameras