604534-2025 - Wettbewerb
Polen – Möbel – DZP/29/25 DOSTAWA MEBLI I WYPOSAŻENIA WRAZ Z MONTAŻEM DLA CENTRUM SENIORALNEGO W DZIERŻĄŻNIE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDZP/29/25 DOSTAWA MEBLI I WYPOSAŻENIA WRAZ Z MONTAŻEM DLA CENTRUM SENIORALNEGO W DZIERŻĄŻNIE
BeschreibungDZP/29/25 DOSTAWA MEBLI I WYPOSAŻENIA WRAZ Z MONTAŻEM DLA CENTRUM SENIORALNEGO W DZIERŻĄŻNIE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelZADANIE 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mebli i wyposażenia wraz z montażem dla Centrum Senioralnego w Dzierżążnie Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o.