2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup aparatu do krążenia pozaustrojowego dla Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatu do krążenia pozaustrojowego dla Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku. Przedmiot zamówienia składa się z 1 części. 2. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia, szacunkowe ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej SWZ), mianowicie: 1) Zał. nr 1a do SWZ – Formularz cenowy, 2) Zał. nr 1b do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, 3) Zał. nr 3 do SWZ – Projekt umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. nr 1b do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w niniejszym załączniku, potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 4. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy – zał. nr 3 do SWZ - dostawa jednorazowa. 5. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.), jeżeli Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu stanowiącego wyrób medyczny. 7. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 8. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 9. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Interne Kennung: D10.251.73.S.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33186000 Herz-Lungenmaschine
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatu do krążenia pozaustrojowego dla Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku. 2. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia, szacunkowe ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej SWZ), mianowicie: 1) Zał. nr 1a do SWZ – Formularz cenowy, 2) Zał. nr 1b do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, 3) Zał. nr 3 do SWZ – Projekt umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. nr 1b do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w niniejszym załączniku, potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 4. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy – zał. nr 3 do SWZ - dostawa jednorazowa.
Interne Kennung: D10.251.73.S.2026_Część nr 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: D10.251.73.S.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33186000 Extracorporeal circulatory unit
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1