604543-2026 - Wettbewerb
Polen – Dentalgeräte – UNITY LARYNGOLOGICZNE – 4 SZTUKI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUNITY LARYNGOLOGICZNE – 4 SZTUKI
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi: dostawa, montaż, uruchomienie oraz szkolenie personelu z zakresu obsługi urządzenia medycznego: unit laryngologiczny – 4 sztuki. Dostawa realizowana jest w ramach projektu „Doposażenie poradni specjalistycznych w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach - w ramach działania FENX 06.01 System ochrony zdrowia, Program Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz parametrów techniczno - użytkowych – załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungZP-26-110UN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenshttps://platformazakupowa.pl
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33130000 Dentalgeräte
5. Los
LosLOT-0002
BeschreibungUNITY LARYNGOLOGICZNE – 4 SZTUKI
Interne KennungUNITY LARYNGOLOGICZNE – 4 SZTUKI