See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: “Medicīnas iekārtu piegāde SIA “Kuldīgas slimnīca””
Beschreibung: Atklāta konkursa nolikuma 2.4. punktā noteikto medicīnas iekārtu piegāde SIA “Kuldīgas slimnīca”. Piegādes jāveic saskaņā ar 2. pielikumu – Tehniskā specifikācija, tehniskais un finanšu piedāvājums un 4. pielikumu - Piegādes līguma projektā noteiktajām prasībām.
Interne Kennung: KS 2025/19
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Plata pacienta pārvietošanās krēsla piegāde (3 gab.)