See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lietisko pierādījumu (85 riepu kriminālprocesa Nr.18410045026 ietvaros) pārvietošanas, izkraušanas un glabāšanas pakalpojumi
Beschreibung: Lietisko pierādījumu (85 riepu kriminālprocesa Nr.18410045026 ietvaros) pārvietošanas, izkraušanas un glabāšanas pakalpojumi
Interne Kennung: IeM NVA 2026/68
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712000 Hilfstätigkeiten für den Straßenverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63120000 Lagerung und Lagerhaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sankcionētās mantas - riepu izkraušana un glabāšana pie komersanta
Los: LOT-0002
Titel: Lietisko pierādījumu pārvadāšanas pakalpojumi