604549-2025 - Wettbewerb
Belgien – Arzneimittel – LEVERING VAN VOORGEDOSEERDE MEDICATIE EN PARA-FARMACEUTICA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLEVERING VAN VOORGEDOSEERDE MEDICATIE EN PARA-FARMACEUTICA
BeschreibungDeze overheidsopdracht betreft een raamovereenkomst bij één opdrachtnemer voor de levering op verschillende woonlocaties van geneesmiddelen en para-farmaceutische producten voor onze cliënten, zowel via een systeem van individuele medicatievoorbereiding (IMV) als via levering van volledige verpakkingen of gefractioneerde levering.
Interne KennungHGB-OA-01
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelHGB-OA-01 - 1
Interne Kennung1