See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drobné nepravidelné zahradnické práce na území MČ Praha 8
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody o poskytování služeb na dobu neurčitou, a to vždy s jedním dodavatelem pro konkrétní část veřejné zakázky. Předmětem rámcové dohody je úprava vzájemných práv a povinností s ohledem na realizaci dílčích plnění na základě rámcové dohody. Předmětem jednotlivých dílčích plnění je provádění zahradnických prací a dalších činností uvedených v Katalogu řemeslné varianty K07 – krajinářské, terénní a zemní práce Cenové soustavy ÚRS online, a to na území městské části Praha 8. Nejčastějšími pracemi jsou řezy dřevin, odstranění nevhodných dřevin, pletí, řez trvalek, výsadba stromů a keřů, zálivka rostlin, úprava závlahových míst u výsadeb, odplevelení, mulčování, kácení stromů, sběr spadaných větví a odstranění pařezů včetně likvidace biologického odpadu.
Interne Kennung: OVZ/2025/0015
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Drobné nepravidelné zahradnické práce na území MČ Praha 8 (oblast C)
Beschreibung: Předmětem plnění je provádění zahradnických prací a dalších činností uvedených v Katalogu řemeslné varianty K07 – krajinářské, terénní a zemní práce Cenové soustavy ÚRS online, a to na území městské části Praha 8 v oblasti označené jako oblast C. Specifikace oblasti včetně celkové výměry území a souhrnné tabulky prvků je uvedena v závazném návrhu rámcové dohody, jenž je přílohou č. 2 zadávací dokumentace, a jejích přílohách, zejména v příloze č. 2 návrhu rámcové dohody – Situační plánky pasportu zeleně.
Interne Kennung: OVZ/2025/0015 (oblast C)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ na všechny části veřejné zakázky vyhrazuje změnu závazku v takovém rozsahu, že v případě nabytí nového majetku bude navýšena výměra o předmětný pozemek a v případě pozbytí majetku bude výměra o předmětný pozemek ponížena.
Los: LOT-0006
Titel: Drobné nepravidelné zahradnické práce na území MČ Praha 8 (oblast D)
Beschreibung: Předmětem plnění je provádění zahradnických prací a dalších činností uvedených v Katalogu řemeslné varianty K07 – krajinářské, terénní a zemní práce Cenové soustavy ÚRS online, a to na území městské části Praha 8 v oblasti označené jako oblast D. Specifikace oblasti včetně celkové výměry území a souhrnné tabulky prvků je uvedena v závazném návrhu rámcové dohody, jenž je přílohou č. 2 zadávací dokumentace, a jejích přílohách, zejména v příloze č. 2 návrhu rámcové dohody – Situační plánky pasportu zeleně.
Interne Kennung: OVZ/2025/0015 (oblast D)
Los: LOT-0001
Titel: Drobné nepravidelné zahradnické práce na území MČ Praha 8 (oblast A)
Beschreibung: Předmětem plnění je provádění zahradnických prací a dalších činností uvedených v Katalogu řemeslné varianty K07 – krajinářské, terénní a zemní práce Cenové soustavy ÚRS online, a to na území městské části Praha 8 v oblasti označené jako oblast A. Specifikace oblasti včetně celkové výměry území a souhrnné tabulky prvků je uvedena v závazném návrhu rámcové dohody, jenž je přílohou č. 2 zadávací dokumentace, a jejích přílohách, zejména v příloze č. 2 návrhu rámcové dohody – Situační plánky pasportu zeleně.
Interne Kennung: OVZ/2025/0015 (oblast A)
Los: LOT-0010
Titel: Drobné nepravidelné zahradnické práce na území MČ Praha 8 (oblast I)
Beschreibung: Předmětem plnění je provádění zahradnických prací a dalších činností uvedených v Katalogu řemeslné varianty K07 – krajinářské, terénní a zemní práce Cenové soustavy ÚRS online, a to na území městské části Praha 8 v oblasti označené jako oblast I. Specifikace oblasti včetně celkové výměry území a souhrnné tabulky prvků je uvedena v závazném návrhu rámcové dohody, jenž je přílohou č. 2 zadávací dokumentace, a jejích přílohách, zejména v příloze č. 2 návrhu rámcové dohody – Situační plánky pasportu zeleně.
Interne Kennung: OVZ/2025/0015 (oblast I)
Los: LOT-0004
Titel: Drobné nepravidelné zahradnické práce na území MČ Praha 8 (oblast B)
Beschreibung: Předmětem plnění je provádění zahradnických prací a dalších činností uvedených v Katalogu řemeslné varianty K07 – krajinářské, terénní a zemní práce Cenové soustavy ÚRS online, a to na území městské části Praha 8 v oblasti označené jako oblast B. Specifikace oblasti včetně celkové výměry území a souhrnné tabulky prvků je uvedena v závazném návrhu rámcové dohody, jenž je přílohou č. 2 zadávací dokumentace, a jejích přílohách, zejména v příloze č. 2 návrhu rámcové dohody – Situační plánky pasportu zeleně.
Interne Kennung: OVZ/2025/0015 (oblast B)
Los: LOT-0007
Titel: Drobné nepravidelné zahradnické práce na území MČ Praha 8 (oblast E)
Beschreibung: Předmětem plnění je provádění zahradnických prací a dalších činností uvedených v Katalogu řemeslné varianty K07 – krajinářské, terénní a zemní práce Cenové soustavy ÚRS online, a to na území městské části Praha 8 v oblasti označené jako oblast E. Specifikace oblasti včetně celkové výměry území a souhrnné tabulky prvků je uvedena v závazném návrhu rámcové dohody, jenž je přílohou č. 2 zadávací dokumentace, a jejích přílohách, zejména v příloze č. 2 návrhu rámcové dohody – Situační plánky pasportu zeleně.
Interne Kennung: OVZ/2025/0015 (oblast E)
Los: LOT-0011
Titel: Drobné nepravidelné zahradnické práce na území MČ Praha 8 (oblast J)
Beschreibung: Předmětem plnění je provádění zahradnických prací a dalších činností uvedených v Katalogu řemeslné varianty K07 – krajinářské, terénní a zemní práce Cenové soustavy ÚRS online, a to na území městské části Praha 8 v oblasti označené jako oblast J. Specifikace oblasti včetně celkové výměry území a souhrnné tabulky prvků je uvedena v závazném návrhu rámcové dohody, jenž je přílohou č. 2 zadávací dokumentace, a jejích přílohách, zejména v příloze č. 2 návrhu rámcové dohody – Situační plánky pasportu zeleně.
Interne Kennung: OVZ/2025/0015 (oblast J)
Los: LOT-0008
Titel: Drobné nepravidelné zahradnické práce na území MČ Praha 8 (oblast F)
Beschreibung: Předmětem plnění je provádění zahradnických prací a dalších činností uvedených v Katalogu řemeslné varianty K07 – krajinářské, terénní a zemní práce Cenové soustavy ÚRS online, a to na území městské části Praha 8 v oblasti označené jako oblast F. Specifikace oblasti včetně celkové výměry území a souhrnné tabulky prvků je uvedena v závazném návrhu rámcové dohody, jenž je přílohou č. 2 zadávací dokumentace, a jejích přílohách, zejména v příloze č. 2 návrhu rámcové dohody – Situační plánky pasportu zeleně.
Interne Kennung: OVZ/2025/0015 (oblast F)
Los: LOT-0009
Titel: Drobné nepravidelné zahradnické práce na území MČ Praha 8 (oblast G)
Beschreibung: Předmětem plnění je provádění zahradnických prací a dalších činností uvedených v Katalogu řemeslné varianty K07 – krajinářské, terénní a zemní práce Cenové soustavy ÚRS online, a to na území městské části Praha 8 v oblasti označené jako oblast G. Specifikace oblasti včetně celkové výměry území a souhrnné tabulky prvků je uvedena v závazném návrhu rámcové dohody, jenž je přílohou č. 2 zadávací dokumentace, a jejích přílohách, zejména v příloze č. 2 návrhu rámcové dohody – Situační plánky pasportu zeleně.
Interne Kennung: OVZ/2025/0015 (oblast G)