604564-2026 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke – Zakup i dostawa pojazdu specjalistycznego typu WUKO przeznaczonego do czyszczenia sieci kanalizacyjnej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa pojazdu specjalistycznego typu WUKO przeznaczonego do czyszczenia sieci kanalizacyjnej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pojazdu specjalistycznego typu WUKO przeznaczonego do czyszczenia sieci kanalizacyjnej. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ, tj. - Załącznik nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), - Załącznik nr 8 – Wzór umowy. 2. Termin realizacji zamówienia: do 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 3. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp Zamawiający zastrzega, że może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Interne KennungZP-99/PN/PGK/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pojazdu specjalistycznego typu WUKO przeznaczonego do czyszczenia sieci kanalizacyjnej. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ, tj. - Załącznik nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), - Załącznik nr 8 – Wzór umowy. 2. Termin realizacji zamówienia: do 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy.