604566-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Dostawa serwera bazodanowego wraz z wdrożeniem oraz wsparciem technicznym i gwarancją
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwera bazodanowego wraz z wdrożeniem oraz wsparciem technicznym i gwarancją
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: 1.1. dostawa do Lokalizacji i przeniesienie na Zamawiającego własności serwera bazodanowego o którym mowa w pkt IX tabela nr 1 OPZ - Rozdział II SWZ; 1.2. dostawa Dokumentacji wraz z zapewnieniem Licencji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Urządzenia; 1.3. wdrożenie Urządzenia; 1.4. wykonanie i dostarczenie Dokumentacji powykonawczej; 1.5. zapewnienie Gwarancji dla Urządzenia, o której mowa w pkt. VII OPZ – Rozdziale II SWZ, na okres 36 miesięcy, 1.6. zapewnienie Wsparcia technicznego, o którym mowa w pkt. VIII OPZ – Rozdziale II SWZ, na okres 36 miesięcy. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 6. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 8. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE. L. z 2014 r. Nr 229, str. 1 z późn. zm.) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 5 do Formularza oferty. 9. Zamówienie należy zrealizować w poniżej wskazanych terminach, tj.: 9.1. Dostawa Urządzenia, o którym mowa w pkt IX tabela nr 1 OPZ wraz z montażem i instalacją w ciągu 30 dni od dnia zawarcia Umowy, która nastąpi do Lokalizacji, wraz z Oprogramowaniem i Dokumentacją oraz Dokumentacją powykonawczą, w Godzinach roboczych - zakończona podpisaniem Protokołu odbioru. 9.2. Dostarczone Urządzenie zostanie objęte Gwarancją od dnia dostawy wskazanego w podpisanym przez strony bez zastrzeżeń Protokole Odbioru przez okres 36 miesięcy. 9.3. Dostarczone Urządzenie zostanie objęte Wsparciem technicznym na okres 36 miesięcy od dnia dostawy wskazanego w podpisanym przez strony bez zastrzeżeń Protokole Odbioru. 10. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska, świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: 10.1. produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 10.2. produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. 11. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, na potwierdzenie zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w Rozdziale II SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (zgodnie z punktem 6 Rozdziału I SWZ Instrukcja dla Wykonawców).
Interne KennungCOI-ZAK.262.51.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungzgodnie z OPZ