See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego dla Bloków Operacyjnych (cz.2)
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego dla Bloków Operacyjnych (cz.2)
Vorherige Bekanntmachung: 348326-2026
Interne Kennung: PIMMSWiA-2375/08/05/04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33141640 Dränvorrichtungen, 33162200 OP-Instrumente, 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa materiałów do wstrzykiwacza kontrastu
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa zestawów jednorazowych, wielogodzinnych oraz wężyków pacjenta do wstrzykiwacza kontrastu
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa cewników, prowadników, spiral embolizacyjnych, stentów, koszulek naczyniowych, systemów do embolizacji tętniaków wewnątrzczaszkowych (komis + dzierżawa)
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0004
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa cewników, prowadników, zastawek hemostatycznych oraz systemów do usuwania ciał obcych z naczyń krwionośnych (komis)
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa elektrod, uszczelek, drenów, kleszczy oraz zaworów
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa zestawów sterylnych drenów, osłonek do głowicy USG wraz z gumkami oraz przystawek do biopsji nerki
Interne Kennung: Część nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0007
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa systemu laparaskopowego
Interne Kennung: Część nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Los: LOT-0008
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa implantów piersi
Interne Kennung: Część nr 8
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate