604571-2026 - Ergebnis
Rumänien – Bauarbeiten für Abwasserbeseitigungsanlagen – CL 4 Facilitati de tratare termica a namolului si lucrari la treapta mecanica SEAU Mohu.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CL 4 Facilitati de tratare termica a namolului si lucrari la treapta mecanica SEAU Mohu.
Beschreibung: Obiectul achiziției constă în atribuirea contractului de proiectare și execuție lucrări CL 4 - Facilitati de tratare termica a namolului si lucrari la treapta mecanica SEAU Mohu
Interne Kennung: CL4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232420 Bauarbeiten für Abwasserbeseitigungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Lucrările de constructie pentru proiectarea si executia de lucrari CL 4 - Facilitati de tratare termica a namolului si Lucrari la treapta mecanica SEAU Mohu includ: • Activitatile de proiectare care fac referire la proiectul tehnic detaliat; proiectul va include printre altele toate documentele necesare (cum ar fi memorii, desene, calcule etc.) pentru elaborarea Proiectului Tehnic in conformitate cu legislatia nationala si orice documentatie necesara pentru obtinerea autorizatiilor de constructie. • Lucrari de constructie pentru: 1. Extindere treaptă de tratare mecanică la SEAU Mohu 2. Facilitate de tratare termică a nămolului (instalatie de uscare)
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34951300 Schlammtrocknungsanlage, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71356200 Technische Hilfe