See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord-cadru de servicii de mentenanță preventivă și corectivă, cu piese de schimb incluse, pentru echipamente medicale radiologice
Beschreibung: Serviciile de reparatii si intretinere pentru echipamentele medicale radiologice din cadrul Laboratorului de Radiologie si Imagistica din cadrul IC Fundeni, se achiziţionează pentru a asigura buna functionare a acestor echipamente medicale, fara interuperi accidentale sau stagnari prelugite, astfel incat sa se asigure investigarea pacientilor in vederea stabilirii unor diagnostice ulterioare, a modului in care a evoluat sau tratat afectiunea unui pacient.
Interne Kennung: 3884/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servicii de reparatii si intretinere pentru echipamentul radiologic RMN 3T SIGNA Arhitect cu AW si Clima
Beschreibung: conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Servicii de reparatii si intretinere pentru echipamentul radiologic REVOLUTION CT
Interne Kennung: 2