2. Verfahren
Verfahren
Titel: Strojové vybavení část IV. - průjezdná geometrie s kontrolou pneumatik II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka zařízení pro průjezdnou diagnostiku podvozku vč. příslušenství pro SPV Hlušice dle technické specifikace, která je přílohou č. 3 zadávacích podmínek, včetně instalace a uvedení do provozu a záručního servisu v místě plnění.
Interne Kennung: CIRI/2025/238
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte
5. Los
Los: LOT-0001