See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ugostiteljske, dostavne i ostale usluge
Beschreibung: Predmet nabave su Ugostiteljske, dostavne i ostale usluge podijeljene u dvije grupe: Grupa 1. Ugostiteljske usluge i Grupa 2. Usluge dostavljača i vozača, a sve prema Troškovnicima za Grupu 1. i Grupu 2., Tehničkim specifikacijama za Grupu 1. i Grupu 2. te tablicama s kompletima radne odjeće i obuće za Grupu 1. i Grupu 2.
Interne Kennung: 43-24-V
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Usluge dostavljača i vozača
Beschreibung: Usluge dostavljača i vozača podrazumijevaju trinaest (13) osoba koje posjeduju strukovnu sposobnost, stručno znanje i iskustvo za izvršenje predmetne usluge u skladu sa zahtjevima iz Tehničke specifikacije za Grupu 2. (Prilog 9.)
Interne Kennung: 43-24-V-2