See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa testów na narkotyki i środki odurzające
Beschreibung: 1. Opis: Test panelowy do wykrywania narkotyków w organizmie na podstawie badania próbki śliny - do przeprowadzenia badania próbki śliny osoby badanej i wykrywania następujących grup narkotyków: amfetamina i substancje pochodne (AMP) /min. methaamfetamina (MET)/, kokaina (COC), marihuana (THC), opiaty (OPI), benzodiazepiny (BZO). 2. Wymagane parametry techniczne: test immunochemiczny (immunologiczny); testy do ujawniania substancji psychoaktywnych w organizmie człowieka na podstawie badania próbki śliny pobranej od osoby poddanej badaniu. Możliwość przeprowadzenia jednorazowego badania na powyższe grupy narkotyków za pomocą jednego testu; każdy test pakowany musi być osobno; jednoznaczny wynik musi pojawić się po czasie nie dłuższym niż max.10 min od chwili naniesienia wymaganej ilości śliny na test; instrukcja użycia testu w języku polskim; możliwość użycia testu w zmiennych warunkach atmosferycznych o zmiennej wilgotności powietrza oraz w granicach temperatury od +50C do + 350C. Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy przedmiotu zamówienia z terminem ważno-ści nie mniejszym niż 80% całkowitego terminu ważności wskazanego przez producenta. Wykonawca z 2-dniowym wyprzedzeniem poinformuje Zamawiającego telefonicznie o terminie dostawy przedmiotu umowy. Dostawę należy realizować od poniedziałku do piąt-ku w godzinach od 8:00 do 12:00. Strony zobowiązują się do wydania i odebrania rzeczy sprzedanej w sposób zapewniający jej całość i nienaruszalność, w szczególności sposób opakowania i przewozu powinien od-powiadać właściwościom poszczególnych specyfików. Odbioru towaru tj. ustalenia ilości, jakości, oceny towaru itp. będzie dokonywał upoważnio-ny przedstawiciel Zamawiającego w magazynie 16 WOGU na podstawie wystawionej fak-tury za dostarczenie dostawy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ, a w szczególności w: a) opisie przedmiotu zamówienia b) projekcie umowy
Vorherige Bekanntmachung: 381923-2025
Interne Kennung: 221/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38544000 Geräte zum Aufspüren von Rauschgift
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa testów na narkotyki i środki odurzające. Test panelowy do wykrywania narkotyków w organizmie na podstawie badania próbki śliny
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 23. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy Pzp w ramach, którego zakłada, że szacowana wielkość prawa opcji nie przekroczy 90 % zamówienia podstawowego, przy czym prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe w czasie trwania umowy. Cena jednostkowa prawa opcji będzie taka sama jak zamówienia podstawowego, określona w formularzu cenowym dołączonym do oferty przez Wykonawcę. O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem. Zamawiający zastrzega, że realizacja przedmiotu umowy („ilości podstawowej” i „ilość w opcji”) uzależniona jest od zapewnienia i przydzielenia przez organ nadrzędny w planie finansowym środków finansowych na realizację przedmiotu umowy oraz do wysokości znajdującej pokrycie w planie finansowym.