2. Verfahren
Verfahren
Titel: Spotřební materiál pro kalorimetrii a termograviterii
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka spotřebního materiálu pro kalorimetrii a termograviterii. Součástí předmětu plnění je doprava na místo plnění. Podrobná technická specifikace předmětu dodávky je uvedena v příloze č. 1 zadávací dokumentace. Spotřební materiál musí být plně kompatibilní s přístroji zadavatele: MHTC 96 line, Setsys a Sensys EVO.
Interne Kennung: 121/9560/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39225720 Gläser
5. Los
Los: LOT-0001