2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa miejsc zrównoważonej mobilności miejskiej - ścieżki rowerowe, wiaty przystankowe na terenie miasta Lubina - Zadanie Nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi dla rowerów, budowa przejazdu dla rowerów w ciągu pasa drogowego ulicy Bema w Lubinie. W ramach przedmiotowego zamówienia przebudowane zostanie również oświetlenie drogowe oraz osunięta zostanie kolizja z siecią elektroenergetyczną 20 kV. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: Przedmiary robót, Dokumentacja Projektowa, Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiące Załączniki do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 465172-2026
Interne Kennung: BZP.271.1.24.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233162 Bau von Fahrradwegen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi dla rowerów, budowa przejazdu dla rowerów w ciągu pasa drogowego ulicy Bema w Lubinie. W ramach przedmiotowego zamówienia przebudowane zostanie również oświetlenie drogowe oraz osunięta zostanie kolizja z siecią elektroenergetyczną 20 kV. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: Przedmiary robót, Dokumentacja Projektowa, Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych;