2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Dagelijks Onderhoud Kunstwerken 2027-2028
Beschreibung: De gemeente Gouda heeft het dagelijks onderhoud aan civiele kunstwerken via een raamovereenkomst uitbesteed. Om deze kunstwerken ook de komende jaren te onderhouden en te reinigen, wordt de opdracht ‘Raamovereenkomst Dagelijks Onderhoud Kunstwerken 2027–2028’ aanbesteed. De werkzaamheden bestaan met name uit het herstellen van de veiligheid, functionaliteit, duurzaamheid en beeldkwaliteit van civiele kunstwerken. Hieronder vallen onder meer lokale herstelwerkzaamheden, conserveringswerkzaamheden, reiniging en het doorspuiten van duikers. Daarnaast omvat de opdracht het treffen van verkeersmaatregelen, het verzorgen van benodigde vergunningen, het uitvoeren van schouwen conform CUR 117, het inmeten van duikers en het afhandelen van meldingen en schades. De werkzaamheden worden via afzonderlijke deelopdrachten verstrekt. De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van 2 jaar, met de mogelijkheid voor om de overeenkomst eenzijdig maximaal tweemaal met één jaar te verlengen. Zie de aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
604653-2026 - Competition
Netherlands – Repair, maintenance and associated services related to roads and other equipment – Raamovereenkomst Dagelijks Onderhoud Kunstwerken 2027-2028
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50230000 Repair, maintenance and associated services related to roads and other equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -