See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: contrato das obras de construción de dous edificios para 50 vivendas de promoción pública (VPP), garaxes, rochos e locais nas parcelas MIIIB- 11 e M-IIIB-12 do Plan Parcial de San Paio de Navia, Vigo (Pontevedra)
Beschreibung: contrato das obras de construción de dous edificios para 50 vivendas de promoción pública (VPP), garaxes, rochos e locais nas parcelas MIIIB- 11 e M-IIIB-12 do Plan Parcial de San Paio de Navia, Vigo (Pontevedra)
Interne Kennung: PO-2026/010_OBRA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: contrato das obras de construción de dous edificios para 50 vivendas de promoción pública (VPP), garaxes, rochos e locais nas parcelas MIIIB-11 e M-IIIB-12 do Plan Parcial de San Paio de Navia, Vigo (Pontevedra)
Beschreibung: contrato das obras de construción de dous edificios para 50 vivendas de promoción pública (VPP), garaxes, rochos e locais nas parcelas MIIIB-11 e M-IIIB-12 do Plan Parcial de San Paio de Navia, Vigo (Pontevedra)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PO-2026/010_OBRA
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45211340 Trabajos de construcción de inmuebles de viviendas colectivas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Clasificación adicional (cpv): 45211340 Trabajos de construcción de inmuebles de viviendas colectivas