604669-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego w ramach realizacji projektu „Rozwój usług endoskopowych w Szpitalu św. Łukasza w Bolesławcu” sfinansowanego przez Fundacją KGHM Polska Miedź z siedzibą w Lubinie na podstawie umowy darowizny nr 55/F/2026 z dnia 1 czerwca 2026 roku zawartej pomiędzy Fundacją KGHM Polska Miedź z siedzibą w Lubinie a Zespołem Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego w ramach realizacji projektu „Rozwój usług endoskopowych w Szpitalu św. Łukasza w Bolesławcu” sfinansowanego przez Fundacją KGHM Polska Miedź z siedzibą w Lubinie na podstawie umowy darowizny nr 55/F/2026 z dnia 1 czerwca 2026 roku zawartej pomiędzy Fundacją KGHM Polska Miedź z siedzibą w Lubinie a Zespołem Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
BeschreibungDostawa sprzętu medycznego dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu w ramach realizacji projektu pn: „Rozwój usług endoskopowych w Szpitalu św. Łukasza w Bolesławcu” sfinansowanego przez Fundacją KGHM Polska Miedź z siedzibą w Lubinie na podstawie umowy darowizny nr 55/F/2026 z dnia 1 czerwca 2026 roku zawartej pomiędzy Fundacją KGHM Polska Miedź z siedzibą w Lubinie a Zespołem Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Interne Kennung49/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168100 Endoskopen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZadanie 1