See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpieczenie serwisowe obejmujące przeglądy techniczne okresowe oraz interwencje w przypadku awarii sprzętu do diagnostyki obrazowej
Beschreibung: 2.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zabezpieczenie serwisowe obejmujące przeglądy techniczne okresowe oraz interwencje w przypadku awarii sprzętu do diagnostyki obrazowej. Niniejszy przedmiot zamówienia obejmuje 3 części zamówienia: Pakiet 1 - „Zabezpieczenie serwisowe obejmujące przeglądy techniczne okresowe oraz interwencje w przypadku awarii BIOGRAPH Vision 600 Edge-8R s/n 11128” Pakiet 2 - „Zabezpieczenie serwisowe obejmujące przeglądy techniczne okresowe oraz interwencje w przypadku awarii Rezonansu Magnetycznego Sola s/n 182897” Pakiet 3 - „Zabezpieczenie serwisowe obejmujące przeglądy techniczne okresowe oraz interwencje w przypadku awarii Symbia T6 s/n 1147 wraz ze stacjami opisowymi Symbia.NET s/n 1096 oraz 1097”
Interne Kennung: ZSM/ZP/19/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 1 - „Zabezpieczenie serwisowe obejmujące przeglądy techniczne okresowe oraz interwencje w przypadku awarii BIOGRAPH Vision 600 Edge-8R s/n 11128”
Beschreibung: Pakiet 1 - „Zabezpieczenie serwisowe obejmujące przeglądy techniczne okresowe oraz interwencje w przypadku awarii BIOGRAPH Vision 600 Edge-8R s/n 11128”
Interne Kennung: PAKIET 1
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 2 - „Zabezpieczenie serwisowe obejmujące przeglądy techniczne okresowe oraz interwencje w przypadku awarii Rezonansu Magnetycznego Sola s/n 182897”
Beschreibung: Pakiet 2 - „Zabezpieczenie serwisowe obejmujące przeglądy techniczne okresowe oraz interwencje w przypadku awarii Rezonansu Magnetycznego Sola s/n 182897”
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 3 - „Zabezpieczenie serwisowe obejmujące przeglądy techniczne okresowe oraz interwencje w przypadku awarii Symbia T6 s/n 1147 wraz ze stacjami opisowymi Symbia.NET s/n 1096 oraz 1097”
Beschreibung: Pakiet 3 - „Zabezpieczenie serwisowe obejmujące przeglądy techniczne okresowe oraz interwencje w przypadku awarii Symbia T6 s/n 1147 wraz ze stacjami opisowymi Symbia.NET s/n 1096 oraz 1097”
Interne Kennung: PAKIET 3