See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych ogólnoszpitalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych ogólnoszpitalnych, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DZZP-344/38/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – dostawa strzykawek jednorazowego użytku
Beschreibung: Część nr 1 – dostawa strzykawek jednorazowego użytku, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – dostawa strzykawek do pomp infuzyjnych
Beschreibung: Część nr 2 – dostawa strzykawek do pomp infuzyjnych, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – dostawa strzykawek do żywienia enteralnego
Beschreibung: Część nr 3 – dostawa strzykawek do żywienia enteralnego, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – dostawa strzykawek jednorazowego użytku do podawania insuliny i tuberkuliny
Beschreibung: Część nr 4 – dostawa strzykawek jednorazowego użytku do podawania insuliny i tuberkuliny, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – dostawa strzykawek typu Janeta
Beschreibung: Część nr 5 – dostawa strzykawek typu Janeta, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 – dostawa bezpiecznych kaniul do żył obwodowych, obturatorów, koreczków, kraników trójdrożnych
Beschreibung: Część nr 6 – dostawa bezpiecznych kaniul do żył obwodowych, obturatorów, koreczków, kraników trójdrożnych, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 – dostawa pediatrycznych kaniul do żył obwodowych,
Beschreibung: Część nr 7 – dostawa pediatrycznych kaniul do żył obwodowych, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 – dostawa bezpiecznych igieł oraz igieł do pobierania i rozpuszczania leków
Beschreibung: Część nr 8 – dostawa bezpiecznych igieł oraz igieł do pobierania i rozpuszczania leków, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 – dostawa igieł do wstrzyknięć
Beschreibung: Część nr 9 – dostawa igieł do wstrzyknięć, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 – dostawa przyrządów jednorazowego użytku do przetaczania płynów oraz do podawania krwi i przedłużaczy do pomp infuzyjnych
Beschreibung: Część nr 10 – dostawa przyrządów jednorazowego użytku do przetaczania płynów oraz do podawania krwi i przedłużaczy do pomp infuzyjnych, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 – dostawa wężyków do automatycznego wstrzykiwacza CT motion firmy Ulrich
Beschreibung: Część nr 11 – dostawa wężyków do automatycznego wstrzykiwacza CT motion firmy Ulrich, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 – dostawa rurek ustno – gardłowych
Beschreibung: Część nr 12 – dostawa rurek ustno – gardłowych, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 – dostawa sterylnych kanek doodbytniczych
Beschreibung: Część nr 13 – dostawa sterylnych kanek doodbytniczych, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 – dostawa silikonowych cewników FOLEY
Beschreibung: Część nr 14 – dostawa silikonowych cewników FOLEY, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 – dostawa zestawów do punkcji jamy opłucnowej, zestawów do paracentezy i toracentezy
Beschreibung: Część nr 15 – dostawa zestawów do punkcji jamy opłucnowej, zestawów do paracentezy i toracentezy, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 – dostawa kaniul nosowych z filtrem
Beschreibung: Część nr 16 – dostawa kaniul nosowych z filtrem, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 – dostawa jednorazowych pasów do pomiaru sygnałów wysiłku oddechowego
Beschreibung: Część nr 17 – dostawa jednorazowych pasów do pomiaru sygnałów wysiłku oddechowego, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 – dostawa sond Sengstakena
Beschreibung: Część nr 18 – dostawa sond Sengstakena, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 – dostawa cewników urologicznych Nelaton i Tieman
Beschreibung: Część nr 19 – dostawa cewników urologicznych Nelaton i Tieman, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 – dostawa cewników urologicznych FOLEY, worków do dobowej zbiórki moczu, zatyczek oraz wieszaków do worków
Beschreibung: Część nr 20 – dostawa cewników urologicznych FOLEY, worków do dobowej zbiórki moczu, zatyczek oraz wieszaków do worków, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 – dostawa zgłębników żołądkowych
Beschreibung: Część nr 21 – dostawa zgłębników żołądkowych, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 – dostawa cewników do karmienia przez nos
Beschreibung: Część nr 22 – dostawa cewników do karmienia przez nos, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23 – dostawa zgłębników do tamowania krwotoków z jamy nosowej
Beschreibung: Część nr 23 – dostawa zgłębników do tamowania krwotoków z jamy nosowej, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24 – dostawa worków stomijnych i akcesoriów do pielęgnacji
Beschreibung: Część nr 24 – dostawa worków stomijnych i akcesoriów do pielęgnacji, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25 – dostawa cewników, zestawów do cystostomii, cewników wymiennych do nefrostomii i cystostomii
Beschreibung: Część nr 25 – dostawa cewników, zestawów do cystostomii, cewników wymiennych do nefrostomii i cystostomii, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26 – dostawa zestawów do nefrostomii,
Beschreibung: Część nr 26 – dostawa zestawów do nefrostomii, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27 – dostawa czujników do pomiaru SpO2
Beschreibung: Część nr 27 – dostawa czujników do pomiaru SpO2, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28 – dostawa jednorazowych czujników do pomiaru saturacji
Beschreibung: Część nr 28 – dostawa jednorazowych czujników do pomiaru saturacji, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29 – dostawa masek Cirrus dostawa, masek oraz cewników do podawania tlenu
Beschreibung: Część nr 29 – dostawa masek Cirrus dostawa, masek oraz cewników do podawania tlenu, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30 – dostawa masek tlenowych EcoLiteTM z drenem
Beschreibung: Część nr 30 – dostawa masek tlenowych EcoLiteTM z drenem, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31 – dostawa igieł z otworami bocznymi,
Beschreibung: Część nr 31 – dostawa igieł z otworami bocznymi, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32 – dostawa sterylnych pałeczek do wymazów
Beschreibung: Część nr 32 – dostawa sterylnych pałeczek do wymazów, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33 – dostawa wzierników ginekologicznych oraz szczoteczek
Beschreibung: Część nr 33 – dostawa wzierników ginekologicznych oraz szczoteczek, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34 – dostawa cewników do odsysania
Beschreibung: Część nr 34 – dostawa cewników do odsysania, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35 – dostawa zaciskaczy do pępowiny, pojemników do moczu
Beschreibung: Część nr 35 – dostawa zaciskaczy do pępowiny, pojemników do moczu, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 35