See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie z zastosowaniem stawki VAT 0%”
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie z zastosowaniem stawki VAT 0%”. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 311/2026/PN/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - „Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie z zastosowaniem stawki VAT 0%”
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - „Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie z zastosowaniem stawki VAT 0%”
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - „Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie z zastosowaniem stawki VAT 0%”
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - „Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie z zastosowaniem stawki VAT 0%”
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - „Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie z zastosowaniem stawki VAT 0%”
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - „Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie z zastosowaniem stawki VAT 0%”
Interne Kennung: Część 6