See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka kapalinového a plynového chromatografu s příslušenstvím
Beschreibung: Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena na 2 části. Zadavatel zadává obě části Veřejné zakázky v jednom zadávacím řízení. Předmětem plnění Veřejné zakázky je dodávka následujících přístrojů, SW a příslušenství – viz popis pro jednotlivé části Veřejné zakázky. Předmětem Části 1 Veřejné zakázky je dodávka kapalinového chromatografu s hmotnostním detektorem typu trojitého kvadrupólu, jehož specifikace je obsažena v Příloze č. 4 zadávací dokumentace. Předmětem Části 2 Veřejné zakázky je dodávka sestavy přístrojů pro procesní monitoring a k analýze reaktantů a produktů při mezinárodních výzkumných projektech zahrnující přístroj pro rychlou analýzu plynů s napojením na reaktor a přístroj s hmotnostním detektorem. Bližší specifikace předmětu plnění pro Část 2 Veřejné zakázky je obsažena v Příloze č. 4 této zadávací dokumentace Více viz ZD.
Interne Kennung: Dodávka kapalinového a plynového chromatografu s příslušenstvím
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38432200 Chromatografen, 38432210 Gaschromatografen, 38433100 Massenspektrometer, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Kapalinový chromatograf
Beschreibung: Předmětem Části 1 Veřejné zakázky je dodávka kapalinového chromatografu s hmotnostním detektorem typu trojitého kvadrupólu, jehož specifikace je obsažena v Příloze č. 4 zadávací dokumentace. Více viz ZD.
Interne Kennung: Část 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje v případě odstoupení vybraného dodavatele od smlouvy na plnění Veřejné zakázky provést změnu dodavatele, a to postupem dle čl. 12.11 závazných návrhů smluv, které tvoří Přílohy č. 2a a 2b zadávací dokumentace. Více viz ZD.
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Sestava plynových chromatografů s příslušenstvím
Beschreibung: Předmětem Části 2 Veřejné zakázky je dodávka sestavy přístrojů pro procesní monitoring a k analýze reaktantů a produktů při mezinárodních výzkumných projektech zahrnující přístroj pro rychlou analýzu plynů s napojením na reaktor a přístroj s hmotnostním detektorem. Bližší specifikace předmětu plnění pro Část 2 Veřejné zakázky je obsažena v Příloze č. 4 zadávací dokumentace Více viz ZD.
Interne Kennung: Část 2