2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów użyteczności publicznej, oświetlenia ulicznego oraz innych obiektów i urządzeń użytkowanych przez Zamawiającego,na okres dostawy od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2028 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) dostawa energii elektrycznej na zasadach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 roku Prawo energetyczne oraz na wydanych na jej podstawie aktach wykonawczych, b) rozliczenie nadwyżek energii elektrycznej wytworzonej w instalacjach odnawialnego źródła energii OZE wskazanych w załączniku nr 1 do OPZ, która została wprowadzona do sieci miejscowego OSD wraz z usługą bilansowania handlowego na zasadach określonych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ przedmiotowego postępowania.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 PZP, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów użyteczności publicznej, oświetlenia ulicznego oraz innych obiektów i urządzeń użytkowanych przez Zamawiającego, na okres dostawy od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2028 r.