See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa i doposażenie placów zabaw w żłobkach na terenie m.st. Warszawy w ramach projektu inwestycyjnego oraz w ramach programu „Aktywne place zabaw” 2026 - cz. nr 1, 2, 5, 7, 8, 9, 12 - III proc.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i doposażenie placów zabaw w żłobkach na terenie m.st. Warszawy w podziale na części: 1) w ramach projektu inwestycyjnego pn. „Przebudowa i doposażenie placów zabaw w żłobkach na terenie m.st. Warszawy” oraz w ramach programu „Aktywne place zabaw” 2026 w przypadku następujących placówek: a) Żłobek nr 3 (część nr 1) b) Żłobek nr 4 (część nr 2) c) Żłobek nr 40 (część nr 5) d) Żłobek nr 55 (część nr 7) e) Żłobek nr 66 (część nr 8) f) Żłobek nr 70 (część nr 9) 2) w ramach projektu inwestycyjnego pn. „Przebudowa i doposażenie placów zabaw w żłobkach na terenie m.st. Warszawy” w przypadku Żłobka nr 47 (część nr 12). Wykonawca zobowiązany jest wykonać wszystkie prace, czynności, które szczegółowo zostały określone w: 1) OPZ - PFU - stanowiącym załącznik nr 8 do zaproszenia 2) Projektowanych Postanowieniach Umownych (dalej PPU) - stanowiących Załącznik nr 9 do zaproszenia. Uwaga! Zachowano numerację części z postępowania oznaczonego numerem ZP.26.28.2026.
Interne Kennung: ZP.26.64.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze, 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 3 ul. Warchałowskiego 8 w Warszawie
Beschreibung: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 3 ul. Warchałowskiego 8 w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 4 ul. Wiktorska 94/96 w Warszawie
Beschreibung: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 4 ul. Wiktorska 94/96 w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 40 ul. Klemensiewicza 6 w Warszawie
Beschreibung: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 40 ul. Klemensiewicza 6 w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0004
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 55 ul. Fiszera 28 w Warszawie
Beschreibung: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 55 ul. Fiszera 28 w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0005
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 66 ul. Ciołka 26a w Warszawie
Beschreibung: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 66 ul. Ciołka 26a w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0006
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 70 ul. Pamiętna 16 w Warszawie
Beschreibung: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 70 ul. Pamiętna 16 w Warszawie
Interne Kennung: Część nr9
Los: LOT-0007
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 47 ul. Chodecka 2 w Warszawie
Beschreibung: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 47 ul. Chodecka 2 w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 12