See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa żywności na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa żywności na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. 2. Zamawiający informuje, że przewiduje korzystanie z zamówień opcjonalnych (prawo opcji), zgodnie z zapisami wzoru umowy stanowiącej Załącznik nr 7 do SWZ. Zamawiający w załączniku nr 6a-6x do SWZ (formularze cenowe) określa podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości do 200% wartości zamówienia podstawowego. 3. Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SIWZ.
Interne Kennung: 94/21/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa warzyw gr. I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa warzyw gr. I na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, że przewiduje korzystanie z zamówień opcjonalnych (prawo opcji), zgodnie z zapisami wzoru umowy stanowiącej Załącznik nr 7 do SWZ. Zamawiający w załączniku nr 6a-6x do SWZ (formularze cenowe) określa podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości do 300% wartości zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa warzyw gr. II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa warzyw gr. II na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa owoców gr. I
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa owoców gr. II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa owoców gr. II na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa jaj
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa jaj na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa mięsa czerwonego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa mięsa czerwonego na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa produktów głęboko mrożonych przygotowanych metodą sous-vide
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa produktów głęboko mrożonych przygotowanych metodą sous-vide na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa produktów głęboko mrożonych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa produktów głęboko mrożonych na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa wędlin z mięsa czerwonego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wędlin z mięsa czerwonego na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa mięsa drobiowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa mięsa drobiowego na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa wędlin z mięsa drobiowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wędlin z mięsa drobiowego na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa ryb
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa ryb na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa olei i tłuszczów roślinnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa olei i tłuszczów roślinnych na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0014
Titel: Dostawa sosów, zup, przetworów przetworzonych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sosów, zup, przetworów przetworzonych na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0015
Titel: Dostawa kawy, herbaty
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa kawy, herbaty na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0016
Titel: Dostawa mleka i przetworów mleczarskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa mleka i przetworów mleczarskich na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0017
Titel: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0018
Titel: Dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0019
Titel: Dostawa miodu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa miodu na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0020
Titel: Dostawa napojów bezalkoholowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa napojów bezalkoholowych na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0021
Titel: Dostawa dań instant
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa dań instant na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0022
Titel: Dostawa produktów wegetariańskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa produktów wegetariańskich na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0023
Titel: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla wojsk sojuszniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla wojsk sojuszniczych na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.