604768-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Personalcomputer – Nakup energetsko učinkovitih delovnih postaj in prenosnih računalnikov
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nakup energetsko učinkovitih delovnih postaj in prenosnih računalnikov
Beschreibung: Nakup energetsko učinkovitih delovnih postaj in prenosnih računalnikov v treh sklopih. Oprema na posameznem sklopu je opisana v dokumentu Tehnične specifikacije.
Interne Kennung: JN-13/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Prenosni računalnik
Beschreibung: Energetsko učinkoviti prenosni računalniki - 40 kos.
Interne Kennung: 550784
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0002
Titel: Zmogljivejši prenosni računalnik
Beschreibung: Energetsko učinkovit zmogljivejši prenosni računalnik - 10 kos.
Interne Kennung: 550790
Los: LOT-0003
Titel: Namizna delovna postaja
Beschreibung: Energetsko učinkovita namizna delovna postaja - 800 kos.
Interne Kennung: 550791