2. Verfahren
Verfahren
Titel: EKG överföring ambulans till sjukhus
Beschreibung: EKG i Region Dalarnas ambulanser samt funktioner för överföring till sjukhus och monitorering av EKG i ambulans och sjukhus.
Interne Kennung: HSN 2025/11342
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Förlängningsoption för nya köp.
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: HSN 2025/11342
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33123200 EKG-apparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Förlängningsoption för nya köp.