See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie e-usług w SP ZOZ Szpitalu Specjalistycznym Nr 1 w Bytomiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja działań z zakresu informatyzacji Zamawiającego, obejmujących dostawę, wdrożenie i uruchomienie systemów oraz rozwiązań informatycznych wspierających realizację procesów medycznych i administracyjnych, w tym e-usług zdrowotnych, a także podniesienie poziomu bezpieczeństwa informacji.
Vorherige Bekanntmachung: 47550-2026
Interne Kennung: ZP/01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Procedura jest prowadzona w trybie przyspieszonym, przy zachowaniu minimalnego terminu składania ofert 30 dni, zgodnie z przepisami dot. uzycia środków komunikacji elektronicznej.
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: 1
Beschreibung: Wdrożenia e-Rejestracji
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0017
Titel: 2
Beschreibung: Digitalizacji dokumentacji medycznej (EDM)
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0018
Titel: 3
Beschreibung: Cyberbezpieczeństwo i infrastruktura IT
Interne Kennung: Pakiet 3
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung