2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup urządzeń SMD oraz WTMD
Beschreibung: 1. Dostawa, montaż i uruchomienie 8 (słownie: ośmiu) sztuk skanerów do obuwia (SMD i SED), wykrywających przedmioty metalowe i materiały wybuchowe oraz przeprowadzenie szkoleń operatorów urządzeń (ok. 250 osób) w zakresie prawidłowej obsługi oraz personelu technicznego (15 osób) w zakresie konfiguracji, konserwacji i przeprowadzania testów funkcjonalnych; 2. Dostawa 4 (słownie: czterech) sztuk bramowych detektorów metalu, spełniających wymogi standardu 2.1 ECAC dla urządzeń WTMD oraz certyfikowanych w zakresie współpracy z detektorem metalu do obuwia (SMD).
Vorherige Bekanntmachung: 280438-2026
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/01/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35124000 Metalldetektoren
5. Los
Los: LOT-0001