See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji oprogramowania systemu operacyjnego Microsoft Windows Server Datacenter wraz z licencjami dostępowymi lub systemu równoważnego dla Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji oprogramowania systemu operacyjnego Microsoft Windows Server Datacenter wraz z licencjami dostępowymi lub systemu równoważnego dla Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu w ramach projektu pn. „Wzmocnienie bezpieczeństwa cybernetycznego Systemu Informatycznego Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu zgodnie z najnowszą normą ISO 27001:2022” współfinansowanego ze środków Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa”. Minimalne parametry techniczne zamawianego sprzętu określa załącznik nr 7 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). Przedmiot zamówienia szczegółowo opisuje projekt umowy, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 390632-2025
Interne Kennung: BZP.271.87.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji oprogramowania systemu operacyjnego Microsoft Windows Server Datacenter wraz z licencjami dostępowymi lub systemu równoważnego dla Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu w ramach projektu pn. „Wzmocnienie bezpieczeństwa cybernetycznego Systemu Informatycznego Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu zgodnie z najnowszą normą ISO 27001:2022” współfinansowanego ze środków Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa”. Minimalne parametry techniczne zamawianego sprzętu określa załącznik nr 7 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). Przedmiot zamówienia szczegółowo opisuje projekt umowy, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ.