2. Verfahren
Verfahren
Titel: WGA eigenrisicodragerverzekering
Beschreibung: Het doel van deze openbare Europese aanbesteding is het op transparante wijze uitvragen van offertes teneinde een keuze te kunnen maken om het WGA-eigenrisicodragerschap per 1 januari 2026 voort te zetten middels een conventionele WGA-eigenrisicodragerverzekering tussen Aanbestedende dienst en verzekeraar(s), al dan niet vertegenwoordigd door een gevolmachtigd agent, dan wel om een keuze te maken voor een ander financieringsvorm. De WGA-eigenrisicodragerverzekering dient dekking te bieden voor de uitkeringslasten die voor rekening komen van de eigenrisicodrager voor het volledige WGA-risico, dus zowel WGA-vast als WGA-flex, over een periode van maximaal tien (10) jaar. De verzekering dient ook dekking te bieden voor de werkgeverslasten die over de WGA-uitkeringen verschuldigd zijn. Aangezien de WGA-uitkeringen per 1 januari en 1 juli van enig jaar geïndexeerd kunnen worden, dient de verzekering deze wettelijke indexering automatisch te volgen wanneer dit geval het is. Alle werknemers (ongeacht de aard van het dienstverband) met een verzekerbaar belang moeten onder de polis gedekt zijn. De verzekering dient eveneens dekking te bieden voor werknemers die minder dan 35% arbeidsongeschikt zijn of een IVA-uitkering ontvangen die alsnog instromen in de WGA, mits ze een eerste ziektedag hebben op of na ingangsdatum van de verzekering en voor de einddatum van de verzekering.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: WGA Eigenrisicodragerverzekering
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De verzekeringsovereenkomst dient in te gaan op 1 januari 2026 en een looptijd van drie (3) jaar te hebben. Na deze initiële verzekeringstermijn is er sprake van een doorlopende, wederzijdse verlengingsmogelijkheid van telkens 1 (een) of telkens drie (3) jaar, met inachtneming van het bepaalde in het Programma van Eisen. De maximale looptijd van de verzekering, inclusief verlengingen is negen (9) jaar.