604846-2026 - Ergebnis
Ungarn – Maschinen und Geräte für Bergbau und Steinbrecharbeiten, Baumaschinen – Nehézgépek beszerzése - 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nehézgépek beszerzése - 2026
Beschreibung: Nehézgépek beszerzése a Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önkormányzati Társulás részére 4 részajánlati körben. 1. részajánlati körben: 1 db mezőgazdasági gép 2. részajánlati körben: 1 db kitológémes homlokrakodó és 1 db homlokrakodó 3. részajánlati körben: 1 db gumikerekes kotró (18 tonnás) 4. részajánlati körben: 1 db forgódobos rostakanál és 1 db pofás-törőkanál A további részletek a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki specifikációs táblázatban.
Vorherige Bekanntmachung: 137923-2026
Interne Kennung: EKR001630422025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43000000 Maschinen und Geräte für Bergbau und Steinbrecharbeiten, Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mezőgazdasági gép
Beschreibung: 1 db, legalább 27 kW teljesítményű, min. 2000 cm3 4 hengeres, vízhűtéses motor teljesítményű mezőgazdasági gép beszerzése, melyet Ajánlatkérő jellemzően telephely fenntartási, tisztítási feladatok ellátására kívánja használni. Valamint a minden évszakban teljeskörűen felszerelhető adapterekkel, telephelyi téli síktalanítási munkákat tervez elvégezni. A beszerzendő munkagép új legyen. Ajánlatkérő akkor tekinti újnak a mezőgazdasági gépet, ha munkaideje nem több 15 üzemóránál és gyártási éve nem régebbi a 2025-ös évtől. Átadásnak az Ajánlatkérő részére a Sajókazai Hulladékkezelő Centrum területén kell megtörténnie. A további részletek a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki specifikációs táblázatban. Az ajánlatkérő bármely, a leírásban meghatározott árukkal műszakilag, esztétikailag és minőségileg egyenértékű, a leírásban hivatkozott árukkal felhasználhatóságában, használhatóságában, kezelhetőségében, rendeltetésében és tartósságában egyenértékű, más gyártású áru(k) teljesítését és/vagy felhasználását is elfogadja akkor is, ha a 321/2015. (X. 30.) Korm. r. 46. § (3) bekezdésében előírt „vagy ezzel egyenértékű” kifejezés bármely okból az adott helyen nem került feltüntetésre. Az ajánlatkérő új áru(k)ra kér ajánlatot, használt áru nem fogadható el. A meghatározott követelmények, feltételek az ajánlatkérő minimális előírásai, az ajánlatkérő számára ezeknél kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező árura is tehető ajánlat, így az előírt minimum feltételekkel megegyező, vagy annál kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező áruk felelhetnek meg műszaki és kereskedelmi szempontból, azzal, hogy a kedvezőbb megajánlás külön értékelés alá nem kerül.
Interne Kennung: EKR001630422025/1
Haupteinstufung (cpv): 43210000 Erdbewegungsmaschinen
Los: LOT-0002
Titel: Homlokrakodók
Beschreibung: 1 db új homlokrakodó, 1 db új kitológémes homlokrakodó, beszerzése a Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önkormányzati Társulás részére a Sajókazai Hulladékkezelő Centrum teljesítési helyen. Ajánlatkérő akkor tekinti újnak a gépeket, ha munkaidejük nem több 15 üzemóránál és gyártási évük nem régebbi a 2025-ös évtől. A homlokrakodó főbb paraméterei: Ajánlatkérő jellemzően nem veszélyes lakossági szilárd, szelektív és zöld hulladék, valamint építési-bontási törmelék mozgatására, ezen túlmenően ömlesztett könnyű és nehézanyag kamionra rakodására kívánja használni a munkagépet. Legalább 145 kW teljesítményű gép beszerzése a cél. A kitológémes homlokrakodó főbb paraméterei: Ajánlatkérő jellemzően nem veszélyes lakossági szilárd, szelektív és zöld hulladék, valamint építési-bontási törmelék mozgatására, ezen túlmenően ömlesztett könnyű és nehézanyag kamionra rakodására kívánja használni a munkagépet. Maximális teherbírás min 4000 kg. További referenciakövetelmény esetében releváns műszaki paraméterek: Homlokrakodó: Emelési magasság - min. 3700 mm; Könnyű-anyag kanál körmös kivitel: min 3,5 m3 Kitológémes homlokrakodó: Emelési magasság (villával): min. 5400 mm; Maximális teherbírás max. emelési magasságnál: min. 4000 kg A további részletek a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki specifikációs táblázatban. Az ajánlatkérő bármely, a leírásban meghatározott árukkal műszakilag, esztétikailag és minőségileg egyenértékű, a leírásban hivatkozott árukkal felhasználhatóságában, használhatóságában, kezelhetőségében, rendeltetésében és tartósságában egyenértékű, más gyártású áru(k) teljesítését és/vagy felhasználását is elfogadja akkor is, ha a 321/2015. (X. 30.) Korm. r. 46. § (3) bekezdésében előírt „vagy ezzel egyenértékű” kifejezés bármely okból az adott helyen nem került feltüntetésre. Az ajánlatkérő új áru(k)ra kér ajánlatot, használt áru nem fogadható el. A meghatározott követelmények, feltételek az ajánlatkérő minimális előírásai, az ajánlatkérő számára ezeknél kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező árura is tehető ajánlat, így az előírt minimum feltételekkel megegyező, vagy annál kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező áruk felelhetnek meg műszaki és kereskedelmi szempontból, azzal, hogy a kedvezőbb megajánlás külön értékelés alá nem kerül.
Interne Kennung: EKR001630422025/2
Haupteinstufung (cpv): 43251000 Frontschaufellader mit Baggerlöffel
Los: LOT-0003
Titel: Gumikerekes kotró (18t)
Beschreibung: 1 db, legalább 125 kW teljesítményű gumikerekes kotró (18t) beszerzése, melyet Ajánlatkérő nem veszélyes lakossági szilárd, szelektív és zöld hulladék, valamint építési-bontási törmelék mozgatására, ezen túlmenően ömlesztett könnyű és nehéz-anyag rakodására kívánja használni. A beszerzendő munkagép új legyen. Ajánlatkérő akkor tekinti újnak a gumikerekes kotró gépet, ha munkaideje nem több 15 üzemóránál és gyártási éve nem régebbi a 2025-ös évtől. Átadásnak az Ajánlatkérő részére a Sajókazai Hulladékkezelő Centrum területén kell megtörténnie. A további részletek a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki specifikációs táblázatban. Az ajánlatkérő bármely, a leírásban meghatározott árukkal műszakilag, esztétikailag és minőségileg egyenértékű, a leírásban hivatkozott árukkal felhasználhatóságában, használhatóságában, kezelhetőségében, rendeltetésében és tartósságában egyenértékű, más gyártású áru(k) teljesítését és/vagy felhasználását is elfogadja akkor is, ha a 321/2015. (X. 30.) Korm. r. 46. § (3) bekezdésében előírt „vagy ezzel egyenértékű” kifejezés bármely okból az adott helyen nem került feltüntetésre. Az ajánlatkérő új áru(k)ra kér ajánlatot, használt áru nem fogadható el. A meghatározott követelmények, feltételek az ajánlatkérő minimális előírásai, az ajánlatkérő számára ezeknél kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező árura is tehető ajánlat, így az előírt minimum feltételekkel megegyező, vagy annál kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező áruk felelhetnek meg műszaki és kereskedelmi szempontból, azzal, hogy a kedvezőbb megajánlás külön értékelés alá nem kerül.
Interne Kennung: EKR001630422025/3
Haupteinstufung (cpv): 43261000 Löffelbagger
Los: LOT-0004
Titel: Munkakanalak
Beschreibung: 1 db új, pofás-törőkanál beszerzése a Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önkormányzati Társulás részére a Sajókazai Hulladékkezelő Centrum teljesítési helyen. A pofás-törőkanál kanál kapacitása legalább 1,3 m3. 1 db új, hidraulikus rostakanál beszerzése a Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önkormányzati Társulás részére a Sajókazai Hulladékkezelő Centrum teljesítési helyen. A rostakanál kapacitása legalább 1,9 m3. Ajánlatkérő jellemzően nem veszélyes ömlesztett építési-bontási törmelék osztályozására kívánja használni a munkakanalakat. Ajánlatkérő akkor tekinti újnak a munkakanalakat, ha a gyártási évük nem régebbi a 2025-ös évtől. A további részletek a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki specifikációs táblázatban. Az ajánlatkérő bármely, a leírásban meghatározott árukkal műszakilag, esztétikailag és minőségileg egyenértékű, a leírásban hivatkozott árukkal felhasználhatóságában, használhatóságában, kezelhetőségében, rendeltetésében és tartósságában egyenértékű, más gyártású áru(k) teljesítését és/vagy felhasználását is elfogadja akkor is, ha a 321/2015. (X. 30.) Korm. r. 46. § (3) bekezdésében előírt „vagy ezzel egyenértékű” kifejezés bármely okból az adott helyen nem került feltüntetésre. Az ajánlatkérő új áru(k)ra kér ajánlatot, használt áru nem fogadható el. A meghatározott követelmények, feltételek az ajánlatkérő minimális előírásai, az ajánlatkérő számára ezeknél kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező árura is tehető ajánlat, így az előírt minimum feltételekkel megegyező, vagy annál kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező áruk felelhetnek meg műszaki és kereskedelmi szempontból, azzal, hogy a kedvezőbb megajánlás külön értékelés alá nem kerül.
Interne Kennung: EKR001630422025/4
Haupteinstufung (cpv): 43200000 Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile