2. Verfahren
Verfahren
Titel: RTG skiagraf pro Urgentní příjem s příslušenstvím
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 1 systému RTG skiagrafu pro Urgentní příjem s příslušenstvím. Předmětem plnění VZ je též poskytování záručních a pozáručních servisních služeb k dodaným ZT.
Interne Kennung: OŘN-10/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111800 Röntgendiagnosesystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: VZZ - inflační vlivy při poskytování pozáručních servisních služeb vč. ND, tzv. „full servis za období 5 let.