2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzet groenmachines (incl. bediening)
Beschreibung: Voor de uitvoering van werkzaamheden van het Groenbedrijf (GbDH) en de Haagse Straat Organisatie (HSO) zijn diverse machines benodigd voor groenwerkzaamheden in de openbare ruimte. Deze machines hebben GbDH en HSO niet in eigen bezit. Primair belang van Opdrachtgever bij deze Aanbesteding is dat GbDH en de HSO op afroep kunnen beschikken over de gewenste groenmachine (inclusief bedienend personeel), zodat de uitvoering van onderhouds- en beheerstaken van het GbDH en HSO op efficiënte wijze ingericht kan worden. De verantwoordelijkheid voor een goede uitvoering ligt bij het GbDH en/of HSO. Beiden hebben daartoe een voorman (chef-uitvoering) in dienst die aanwijzingen geeft en toezicht houdt op de werkzaamheden. De scope van de opdracht is samen te vatten in percelen voor de volgende soorten machines: Perceel 1 Inzet grondverzetmachines t.b.v. groenwerkzaamheden (o.a. wieldumper, mini/midigraver en mobiele (banden)kraan; Perceel 2 Inzet landbouwmachines t.b.v. groenwerkzaamheden (o.a trekkers en werktuigdragers + aanbouw en overige groenmachines); Perceel 3 Inzet verreiker t.b.v. bomen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77111000 Vermietung von landwirtschaftlichen Maschinen mit Bedienungspersonal
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45520000 Vermietung von Maschinen für Erdbewegungen mit Bedienungspersonal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Inzet grondverzetmachines t.b.v. groenwerkzaamheden (o.a. wieldumper, mini/midigraver en mobiele (banden)kraan.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Inzet landbouwmachines t.b.v. groenwerkzaamheden (o.a trekkers en werktuigdragers + aanbouw en overige groenmachines).
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Inzet verreiker t.b.v. bomen