2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na poskytování poradenských a konzultačních služeb
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a jedním dodavatelem, a to na poskytování konzultačních a poradenských služeb pro potřeby zadavatele. Vybraný dodavatel se na základě této rámcové dohody zavazuje poskytovat zadavateli na základě dílčích smluv služby spočívající v: a) Přípravě podkladů pro realizaci projektů vč. návrhů, úprav a/nebo oponentur v oblastech informačních systémů, kybernetické bezpečnosti a telematiky. b) Řízení projektů a programů a poskytování organizačních, řídících a administrativních služeb s tímto souvisejících, a to včetně podpory při přípravě zadávacích podmínek veřejných zakázek a koordinaci dodavatelů při plnění veřejných zakázek. c) Řízení kvality, rizik a poskytování nezávislého dohledu (TDI) a auditu nad implementovanými projekty Objednatele a poskytování služeb projektového řízení. d) Poskytování služeb souvisejících s řízením životních cyklů naimplementovaných projektů a kontrole kvality dodavatelsky poskytovaných služeb v oblastech informačních systémů, kybernetické bezpečnosti a telematiky u těchto projektů. e) Poskytování akreditovaných inspekčních a certifikačních služeb v oblastech informačních systémů, kybernetické bezpečnosti a telematiky, pro produkty a služby dodávané třetími stranami objednateli, za účelem ověření měřitelných parametrů kvality a bezpečnosti implementovaných projektů a poskytovaných služeb ve výše uvedených oblastech. f) Poskytnutí podpory (konzultace, analýzy, plánování a realizace auditů a posouzení shody) pro uvedení zaváděných i již zavedených produktů a služeb v oblastech informačních systémů, kybernetické bezpečnosti a telematiky do souladu s požadavky nového zákona o kybernetické bezpečnosti, včetně příslušných prováděcích aktů. g) Poskytování ostatních odborných a konzultačních služeb v oblastech informačních systémů, kybernetické bezpečnosti a telematiky dle požadavků a potřeb Objednatele. Poskytování Služeb bude realizováno na základě konkrétních požadavků zadavatele, a to prostřednictvím dílčích smluv uzavíraných na základě písemných výzev zadavatele. Podrobně je způsob zadávání veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody popsán v rámcové dohodě. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody je dále specifikován v návrhu rámcové dohody (příloha č. 2 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: Rámcová dohoda na poskytování poradenských a konzultačních služeb
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72224000 Beratung im Bereich Projektleitung, 72225000 Bewertung und Prüfung der Systemqualitätssicherung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si podle § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo změnit (posunout) závazné termíny plnění plynoucí z rámcové dohody. Zadavatel si vyhrazuje právo provést takovou změnu termínů a lhůt zejména z důvodu vyšší moci, za kterou se pro účely vyhrazené změny považuje např. válka, ozbrojený konflikt, embargo, občanské nepokoje, sabotáže, teroristické činy, revoluce, povstání, vojenský převrat, občanská válka, zásahy bleskem, zemětřesení, povodně, pád letadla, epidemie, pandemie, celosvětová nedostupnost dodávaného zařízení či jeho součásti, a mimořádně nepříznivé klimatické podmínky, to vše pouze pokud daná událost znemožňuje plnění veřejné zakázky. Musí se jednat o zásadní, jednorázové a nikoli běžné okolnosti nebo události, které jsou nezávislé na vůli zadavatele a dodavatele. Změna (posunutí) závazných termínů plnění nesmí být zapříčiněno vědomým jednáním zadavatele nebo dodavatele. Dodavatel musí předem objektivně odůvodnit, že překážka brání plnění smlouvy a prokazatelně doložit okamžik vzniku překážky a její předpokládanou dobu trvání. Následně bude uzavřen dodatek ke smlouvě. Závazný termín bude změněn (posunut) o dobu trvání překážky, nejdéle o 30 kalendářních dnů. Trvá-li překážka déle, bude uzavřen nový dodatek se stejným postupem. Zadavatel neschválí změnu (posunutí) závazných termínů plnění v případě, že se jedná o překážku, které nemá zásadní vliv na poskytované plnění.