2. Verfahren
Verfahren
Titel: Re-integratie begeleiding spoor 2 en ERD WGA, Arbeidsdeskundig Onderzoek en Re-integratie begeleiding ERD WW
Beschreibung: Dit betreft de aanbesteding van Re-integratie begeleiding spoor 2 en ERD WGA, Arbeidsdeskundig Onderzoek en Re-integratie begeleiding ERD WW, met kenmerk 2026-31. We onderscheiden hierbinnen de volgende 3 percelen die onder scope verder worden toegelicht: 1. Re-integratie begeleiding, spoor 2 en ERD WGA 2. Arbeidsdeskundig Onderzoek 3. Re-integratie begeleiding ERD WW Perceel 1: Re-integratiebegeleiding 2e spoor en ERD WGA: De opdrachtwaarde voor de looptijd van 8 jaar wordt ingeschat op totaal: - Verwachte waarde: € 1.500.000,-; - Maximale waarde: € 3.000.000,-; - per jaar gemiddeld: € 187.500,- Perceel 2: Arbeidsdeskundig Onderzoek De opdrachtwaarde voor de looptijd van 8 jaar wordt ingeschat op totaal: - Verwachte waarde: € 750.000,-; - Maximale waarde: € 1.500.000,-; - per jaar gemiddeld: € 93.750,- Perceel 3: Begeleiding ERD WW De opdrachtwaarde voor de looptijd van 8 jaar wordt ingeschat op totaal: - Verwachte waarde: € 300.000,-; - Maximale waarde: € 450.000,-; - per jaar gemiddeld: € 37.500,- Over alle percelen heen betreft maximale totale opdrachtwaarde over de maximale looptijd van 8 jaar: € 4.950.000,-
Interne Kennung: 2026-31
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft een openbare aanbesteding waarbij een presentatiesessie onderdeel is van de gunning voor Perceel 1 en Perceel 3.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79611000 Arbeitsvermittlungsdienste, 79634000 Berufsberatung, 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge, 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Re-integratie begeleiding spoor 2 en ERD WGA
Beschreibung: Dit Perceel betreft de Re-integratie begeleiding spoor 2 en ERD WGA. Dit omvat (o.a.) de intensieve persoonlijke begeleiding, actieve arbeidsmarkttoeleiding en wettelijke nalevingscontrole van ex-medewerkers in het kader van re-integratie. Zie voor meer informatie de aanbestedingsdocumentatie. Perceel 1: Re-integratiebegeleiding 2e spoor en ERD WGA: De opdrachtwaarde voor de looptijd van 8 jaar wordt ingeschat op totaal: - Verwachte waarde: € 1.500.000,-; - Maximale waarde: € 3.000.000,-; - per jaar gemiddeld: € 187.500,- De totale maximale ingeschatte waarde van dit perceel over de maximaal mogelijke looptijd van 8 jaar is 3.000.000,-.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar. GVB heeft door middel van een optie de mogelijkheid de Raamovereenkomst maximaal drie (3) keer te verlengen met een periode van twee (2) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Arbeidsdeskundig onderzoek
Beschreibung: De gewenste dienstverlening omvat uitvoering van arbeidsdeskundige onderzoeken volgens NVvA/SRA-kaders, bestaande uit gesprekken en eventueel een werkplekbezoek, om te rapporteren en adviseren over de passendheid van het huidige werk, interne herplaatsing of de inzet van een Spoor 2-traject. Zie voor meer informatie de aanbestedingsdocumentatie. Perceel 2: Arbeidsdeskundig Onderzoek De opdrachtwaarde voor de looptijd van 8 jaar wordt ingeschat op totaal: - Verwachte waarde: € 750.000,-; - Maximale waarde: € 1.500.000,-; - per jaar gemiddeld: € 93.750,- De totale maximale ingeschatte waarde van dit perceel over de maximaal mogelijke looptijd van 8 jaar is 1.500.000,-.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 85312320 Beratungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79411000 Allgemeine Managementberatung, 79414000 Beratung im Bereich Personalverwaltung, 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge, 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
Los: LOT-0003
Titel: Re-integratie begeleiding ERD WW
Beschreibung: Dit Perceel betreft de intensieve, persoonlijke begeleiding van ERD WW-kandidaten bij het vinden van passend werk – van sollicitatietraining en vacature-acquisitie tot het bewaken van de wettelijke inspanningsverplichtingen. Zie voor meer informatie de aanbestedingsdocumentatie. Perceel 3: Begeleiding ERD WW De opdrachtwaarde voor de looptijd van 8 jaar wordt ingeschat op totaal: - Verwachte waarde: € 300.000,-; - Maximale waarde: € 450.000,-; - per jaar gemiddeld: € 37.500,- De totale maximale ingeschatte waarde van dit perceel over de maximaal mogelijke looptijd van 8 jaar is 450.000,-.
Interne Kennung: 3