2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa węzłów obliczeniowych wysokiej wydajności i jednostek dystrybucji zasilania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostarczenie do wskazanego miejsca w siedzibie zamawiającego węzłów obliczeniowych wysokiej wydajności i jednostek dystrybucji zasilania w tym:
Interne Kennung: POUZ-361/263/2026/WF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30211100 Supercomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211300 Computerplattformen, 48822000 Computerserver, 31156000 Regelbare Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa węzłów obliczeniowych wysokiej wydajności
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa węzłów obliczeniowych wysokiej wydajności
Interne Kennung: POUZ-361/263/2026/WF/1
Los: LOT-0002
Titel: dostawa jednostek dystrybucji zasilania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednostek dystrybucji zasilania
Interne Kennung: POUZ-361/263/2026/WF/2