604892-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Dostaw energii elektrycznej (DZP.25.50.2025)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostaw energii elektrycznej (DZP.25.50.2025)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Zamawiających wchodzących w skład grupy zakupowej o następującym prognozowanym (planowanym) zużyciu energii elektrycznej czynnej na poziomie 22 790 522 kWh, w tym: 1.1. Uniwersytet Medyczny w Lublinie 8 502 703 kWh 1.2. Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie 4 964 981 kWh 1.3. Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie 11 391 610 kWh 1.4. Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie 8 131 228 kWh 2. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia ” (zwanym również OPZ), na który składają się 4 arkusze kalkulacyjne, w tym: 2.1. arkusz nr 1 dotyczy opisu przedmiotu zamówienia dla UM 2.2. arkusz nr 2 dotyczy opisu przedmiotu zamówienia dla USK1 2.3. arkusz nr 3 dotyczy opisu przedmiotu zamówienia dla USK4 2.4. arkusz nr 4 dotyczy opisu przedmiotu zamówienia dla USzD 3. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 4. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) wg załącznika nr 3 do SWZ 5. RODO (obowiązek informacyjny i obowiązek stosowania): Informacje dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określa rozdział XXIII SWZ 6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. 7. W wyniku niniejszego postępowania zostaną zawarte 4 odrębne umowy, z każdym Zamawiającym wchodzącym w skład Grupy Zakupowej.
Interne KennungDZP.25.50.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp - wstępne ogłoszenie informacyjne opublikowane w Dz.Urz.U.E. nr 14/2025 41242-2025 z dnia 21/01/2025, oraz umieszczone na stronie internetowej UM w Lublinie w dniu 21/01/2025 (https://bip.umlub.pl/zamowienia-publiczne/informacje-o-planach/)
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001