604898-2026 - Ergebnis
Rumänien – Feldfrüchte und Erzeugnisse des Erwerbsgartenbaus – FURNIZARE RULOU DE GAZON PENTRU ANUL 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: FURNIZARE RULOU DE GAZON PENTRU ANUL 2026
Beschreibung: Cerinte tehnice conform Caietului de sarcini nr.1299/16.01.2026 Rulou de gazon – Sistem radicular bine dezvoltat cu inaltimea de maxim 5 – 6 cm a firului de gazon rezistent la ger tolerant la calcare si seceta, dimensiunea ruloului 1 mp. , foliaj des, aspect uniform culoare verde intens realizat pe substrat nisipos cu plasa - Acord cadru prevazuta cu o cantitate maxima estima de 120.000 MP Termene pentru depunerea/ raspunsul la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare: A. In conformitate cu prevederile art.160 alin.(1) din Legea nr. 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, termenul limita pana la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. B. În conformitate cu prevederile art. 160 alin. (2) din Legea nr. 98/2016, cu modificarile si completarile ulterioare, autoritatea contractanta va transmite raspunsul consolidat formulat la solicitările de clarificari/informatii suplimentare în a 11–a zi înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor, în măsura în care sunt transmise în termenul precizat.
Interne Kennung: 7403230_2026_PAADP1595737
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03110000 Feldfrüchte und Erzeugnisse des Erwerbsgartenbaus
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Conform descrierii caietului de sarcini 1299/16.01.2026
Interne Kennung: 1