604900-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Reinigung von Schulen – DAS Schoonmaakdiensten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDAS Schoonmaakdiensten
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van Schoonmaakdiensten voor Stichting Onderwijscentrum Leijpark te Tilburg. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse diensten ingekocht op het gebied van schoonmaak. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle schoonmaakdiesnten die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Onderwijscentrum Leijpark met 700 leerlingen en 285 medewerkers.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
LosLOT-0000
TitelDAS OIG Schoonmaakdiensten
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van Schoonmaakdiensten voor Stichting Onderwijscentrum Leijpark te Tilburg. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse diensten ingekocht op het gebied van schoonmaak. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle schoonmaakdiensten die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Onderwijscentrum Leijpark met 700 leerlingen en 285 medewerkers.
Interne Kennung1