604906-2025 - Wettbewerb
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – „Odnawialne Źródła Energii na terenie Gminy Bełchatów – edycja III”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Odnawialne Źródła Energii na terenie Gminy Bełchatów – edycja III”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: Odnawialne Źródła Energii na terenie Gminy Bełchatów – edycja III Projekt FELD.09.03-IZ.00-0025/23 realizowany w ramach FELD.09.03 Działanie: FELD.09.03 Przestrzeń w transformacji w ramach Priorytetu: Fundusze europejskie dla Łódzkiego w transformacji, Program: Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej i prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu: 1) Instalacji fotowoltaicznych w ilości 88 szt. dla domów prywatnych i 3 szt. dla BUP o łącznej mocy 0,724 MW 2) Magazynów energii elektrycznej w ilości 35 szt. dla domów prywatnych i 1 szt. dla BUP o łącznej pojemności 0,26 MWh 3) Pomp ciepła - ilość instalacji 62 szt. o łącznej mocy 0,628 MW Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w programie funkcjonalno - użytkowym, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ. Przedsięwzięcie będzie realizowane w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
Interne KennungPZ.271.1.17.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 42511110 Wärmepumpen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen