2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava i montaža FE TUŠ i FE Supetar
Beschreibung: Nabava i ugradnja sunčanih elektrana na objektima: 1) Turističko - ugostiteljske škole u Splitu na lokaciji A.G.Matoša 60, 21000 Split, k.č.br. 5218/1, k.o. Split, sukladno elektrotehničkom projektu oznake: T.D. 1870/25 2) Doma zdravlja Splitsko - dalmatinske županije - Ispostava Supetar, lokacija: Ulica Mladena Vodanovića 24, 21400 Supetar, sukladno elektrotehničkom projektu oznake: T.D. 1962/26
Interne Kennung: 2026/20
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0000