See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy jednorazowego sprzętu medycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy jednorazowego sprzętu medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ tj. Formularze cenowo-techniczne dla zadań nr 1-6.
Interne Kennung: LM.261.35.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 33141642 Dränzubehör, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33141640 Dränvorrichtungen, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy bronchoskopów kompatybilnych z posiadanymi przez Zamawiającego monitorami Ambu aView i Ambu aView 2 Advance Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ, w szczególności w załączniku nr 2 do SWZ dla danej części zamówienia.
Interne Kennung: LM.261.35.1.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy systemów nebulizacji wraz z akcesoriami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ, w szczególności w załączniku nr 2 do SWZ dla danej części zamówienia.
Interne Kennung: LM.261.35.2.2026
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy drenów kompatybilnych z posiadaną przez Zamawiającego pompą artroskopową CrossFlow firmy Stryker. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ, w szczególności w załączniku nr 2 do SWZ dla danej części zamówienia.
Interne Kennung: LM.261.35.3.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen, 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy zestawów do drenażu przezskórnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ, w szczególności w załączniku nr 2 do SWZ dla danej części zamówienia.
Interne Kennung: LM.261.35.4.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen, 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte, 33141642 Dränzubehör
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy czujników jednopacjentowych kompatybilnych z kardiomonitorem posiadanym przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ, w szczególności w załączniku nr 2 do SWZ dla danej części zamówienia.
Interne Kennung: LM.261.35.5.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy masek i układów oddechowych do nieinwazyjnej wentylacji mechanicznej pacjenta do stosowania z posiadanym przez Zamawiającego respiratorem Phillips Respironics Trillogy Evo. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ, w szczególności w załączniku nr 2 do SWZ dla danej części zamówienia.
Interne Kennung: LM.261.35.6.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke