2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud chemicaliën opslag- en doseerinstallaties
Beschreibung: Het Programma van Eisen (PvE) beperkt zich tot de beschrijving van het preventieve- en correctieve onderhoud van de volgende onderdelen van elke installatie voor de opslag en dosering van chemicaliën. Het preventieve en correctieve onderhoud van deze onderdelen vormt tevens de scope van deze opdracht: • Vulstation; • Vulleiding; • Opslagtanks; • Doseerkasten; • Zuig- en persleidingwerk van en naar de eerdere genoemde onderdelen en de doseerpunten; • Ventilatie doseerkasten/opstellingsruimte/opslagtanks. Onder preventief onderhoud wordt het vervangen, reinigen en inspecteren van onderdelen verstaan. Op verzoek van Oasen dient de opdrachtnemer bij storingen en defecten ook correctief onderhoud uit te voeren. Het keuren van de installatie valt buiten de scope van het onderhoudsplan. Naast de bovengenoemde onderdelen van de scope maakt ook het verbeteren van de asset- en aftekenlijsten deel uit van deze opdracht.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50511100 Reparatur und Wartung von Flüssigkeitspumpen
5. Los
Los: LOT-0000