604991-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks – Wagenparkbeheer op basis van full operational lease
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWagenparkbeheer op basis van full operational lease
BeschreibungHet doel van deze aanbesteding is om een betrouwbare partner te vinden voor het leveren, leasen en beheren van haar wagenpark, die ook inspeelt op duurzaamheid. Het betreft voertuigen voor de Sociale Recherche, Beheer openbare ruimte en gebouwen, huisbezoeken, handhaving, boa’s en voor algemeen gebruik op basis van reservering en met behulp van een fleet-sharing (deelauto) systeem. Maximale waarde: 507.000 euro.
Interne Kennung1439452
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 50111100 Fuhrparkverwaltung
5. Los
LosLOT-0000
TitelWagenparkbeheer o.v.b. operational lease
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenLooptijd van 24 maanden, waarna de overeenkomst tweemaal met 12 maanden verlengd kan worden.